×

پروپوزال فلسفه

دانشجویان و اساتید رشته فلسفه می توانند جهت بهره مندی از خدمات پژوهشی گروه نخبگان برتر نظیر کارگاه های مقاله نویسی و اپلای و… با گروه ارتباط برقرار نمایند و بصورت رایگان مشاوره دریافت نمایند.

فلسفه از جمله رشته هایی هست که به مطالعه مسائل اساسی و جامع در مورد موضوعاتی که مربوط به هستی و آگاهی انسان است می پردازد. روش پرداختن فلسفه به مسائلی مانند عرفان اسطوره و دین تکیه بر عوامل عقلانی و منطقی است. با ریشه یابی معنی فلسفه متوجه معنی آن تحت عنوان دوست داشتن حکمت می‌رسیم.

برای تعریف فلسفه بهتر است که تفاوت آن را با سایر علوم توضیح داد چرا که سایر علوم هریک به بخشی از موجودات عالم هستی می‌پردازند و آنها را مورد مطالعه و بررسی قرار می‌دهند. برای مثال یک گیاه‌شناس از بین همه موجودات هستی فقط گیاه را گزینش کرده و درباره آن سخن می‌گوید و یا یک ستاره‌شناس تنها اجرام آسمانی را مطالعه می‌کند. اما فلسفه درباره یک موجود گزینش شده سخن نمی‌گوید بلکه همه امور را در عالم هستی مورد بررسی قرار داده و با تمام موجودات سروکار دارد. مثلا در فلسفه از خدا گرفته تا انسان ، از عالم طبیعت گرفته تا ماوراء طبیعت و از روح انسان و موجودات غیرمادیگرفته تا اجسام ، مورد بحث و گفتگو قرار می‌گیرد. 

تفاوت دوم فلسفه با سایر علوم نیز در این است که در فلسفه مسائلی عام و کلی که درباره هر موجودی قابل طرح است، مورد مطالعه و تحقیق قرار می‌گیرد. برای مثال این سؤال که یک موجود مادی است یا غیرمادی، درباره هر موجودی از خدا گرفته تا یک تکه سنگ قابل طرح می‌باشد. 

خدمات گروه تحقیقاتی نخبگان برتر برای پروپوزال فلسفه:

۱)پیشنهاد موضوعات جدید پروپوزال ارشد فلسفه به همراه مقاله بیس

۲)ارائه توضیحات لازم در مورد مقاله بیس پروپوزال به دانشجویان رشته فلسفه

۳)آموزش و مشاوره جهت نگارش و انجام پروپوزال ارشد و دکتری فلسفه

۴)قالب گذاری پروپوزال ارشد و دکتری فلسفه

۵)انجام کلیه اصلاحات اساتید راهنما و مشاور پروپوزال فلسفه

۶)آموزش و مشاوره جهت انجام پروپوزال کارشناسی ارشد فلسفه با عقد قرارداد رسمی

۷)تنظیم پروپوزال ارشد و دکتری فلسفه با کیفیت مناسب و رضایت کامل دانشجویان

۸)تنظیم پروپوزال ارشد فلسفه متناسب با فرمت دانشگاه ها

۹)برگزاری جلسات آموزشی حضوری برای پروپوزال رشته فلسفه

۱۰)آموزش و مشاوره جهت نگارش مقالات علمی پژوهشی و ISI,ISC در رشته فلسفه

۱۱)پذیرش اکسپت تضمینی مقالات در رشته فلسفه از مجلات ISI و ISC

 

منبع : گروه تحقیقاتی نخبگان برتر – انجام پایان نامه – انجام مقاله – انجام پروپوزال