×

انجام پایان نامه


انجام پایان نامه و مراحل مختلف نگارش و ارائه آن از دغدغه های دانشجویان رشته های مختلف است. انجام پایان نامه بسیار زمان بر است و احتیاج به یک مشاور دارد.

پایان نامه ، رساله و یا تز عناوین مختلفی است که به کار تحقیقاتی دانشجوی کارشناسی ارشد و یا دکتری جهت کسب مدرک تحصیلی، اختصاص داده می شود. انجام پایان نامه دغدغه و دل نگرانی همیشگی دانشجویان بوده و هست و احتیاج به زمان بسیار زیادی دارد. انجام پایان نامه بسته به رشته، موضوع تحقیقاتی و روش های اجرا هزینه بسیار زیادی بر دانشگاه و دانشجو تحمیل می نماید.

پایان نامه دوره کارشناسی ارشد و دکتری به منزله شناسنامه تحصیلی دانشجو است و تمامی قابلیت ها، توانمندی و علم دوره تحصیل او را معرفی می نماید، از این رو انتخاب موضوع و مراحل انجام آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وجود یک مرکز مشاوره و انجام پایان نامه به صورت حرفه ای و به همت مشاوران متخصص در اکثر رشته های تحصیلی کمک شایانی به دانشجویان و علاقه مندان علم و دانش می کند.

 انجام پایان نامه و پروپوزال شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهره گیری از جدیدترین دستاوردهای علمی و مقالات مرتبط، توسط گروه نخبگان برتر آموزش داده می شود.

پایان نامه چیست؟

گروه نخبگان برتر - انجام پایان نامه

پایان نامه، تحقیقی بزرگ و جامع است که توسط دانشجوی کارشناسی ارشد و یا دکتری، متناسب با رشته تحصیلی و تحت نظر یک استاد با عنوان استاد راهنما و استاد دیگری به نام استاد مشاور انجام می گیرد.

پایان نامه، موضوع آن، فرآیند انجام آن، روش های به کار گرفته شده در انجام پایان نامه و مقاله چاپ شده حاصل از آن ارزش و اعتبار چند ساله تحصیلی دانشجو می باشد و پلی به منظور موفقیت های آینده او محسوب می گردد.

پایان نامه و نگارش آن در دانشگاه های مختلف وزارت علوم و تحقیقات و وزرارت بهداشت و درمان تفاوت هایی جزئی دارند؛ اما در کل از یک اصل پنج فصلی تبعیت می نماید.

اهمیت انتخاب موضوع پایان نامه

انتخاب موضوع و انجام پایان نامه احتیاج به دقت و مطالعه فراوان دارد و زمان زیادی می طلبد. مقالات چاپ شده از پایان نامه کارشناسی ارشد به عنوان رزومه بسیار مهمی برای مصاحبه مقطع دکتری است و امروزه این مقالات عامل ارتباط دانشجویان با کشورهای اروپایی و امریکایی به منظور بورسیه های تحصیلی می باشد.

گروه نخبگان برتر - انجام پایان نامه - اهمیت انجام پایان نامه

انتخاب موضوع پایان نامه نیاز به یک مشاوره بسیار قوی دارد تا بتوان موضوعات به روز، علمی و قابل اجرای دنیا را مورد بحث و بررسی قرار داد. پس از انتخاب موضوع مسئله مهم دیگر زمان بندی اجرا، گروه بندی ها، متودهای اجرایی و بررسی روش های آماری و نرم افزارهای متناسب با رشته و موضوع است.

انجام پایان نامه و مراحل مذکور نیز احتیاج به مشاوره یک شخص ماهر و صاحب نظر در این زمینه دارد. متاسفانه در بیشتر موارد انتخاب موضوع و شروع انجام پایان نامه به ترم های پایانی موکول شده و این اتفاق بر استرس و کاهش عملکرد مناسب دانشجو می افزاید؛ بدین منظور توصیه می شود جهت برخورداری از یک پایان نامه با موضوع خوب و فرآیند انجام تخصصی از ترم های میانی تحصیلی اقدام نموده و با یک مشاور خوب در زمینه تحصیلی خود در ارتباط باشند.

پروپوزال پیش درآمدی از انجام پایان نامه

از اصلی ترین و مهمترین مراحل آغاز پایان نامه، پروپوزال و یا همان طرح پیشنهادی از موضوع پایان نامه به شورای پژوهشی دانشکده و سپس دانشگاه است. ارائه طرحی کلی از پایان نامه اهمیت زیادی دارد و رعایت اصول نوشتار آن تعیین کننده تصویب و یا عدم تصویب شورای پژوهشی می باشد.

گروه نخبگان برتر - انجام پایان نامه - پروپوزال

برآورد هزینه ها، مواد، امکانات مورد نیاز پروژه و اهداف کاربردی طرح بخش های اصلی و مهم پروپوزال می باشند. متاسفانه در بیشتر دانشگاه های کشور به ویژه شهرستان ها واحد درسی کامل و جامعی به منظور ارائه مراحل و جزئیات پایان نامه وجود نداشته و یا به شکل کاربردی نمی باشد؛ این موضوع سبب سردرگمی، استرس، کاهش عملکرد و بی اعتبار بودن بسیاری از پایان نامه های دوره کارشناسی ارشد و مقطع دکتری دانشجویان سراسر کشور است.

امروزه موسسات و شرکت های قانونی بسیار زیادی به منظور مشاوره و ارائه فوت و فن های داشتن یک پایان نامه خوب در اختیار و دسترس دانشجویان تمامی رشته ها قرار گرفته است. برخی از موسسات به شکل تخصصی مربوط به وزارت بهداشت هستند و برخی مرتبط با وزارت علوم و تحقیقات می باشند، در این بین موسسات کمی هستند که با دانشجویان هر دو وزارت همکاری نموده و خدمات علمی پژوهشی بسیاری به آنها ارائه می دهند، یکی از آنها گروه تحقیقاتی نخبگان برتر است.

گروه تحقیقاتی نخبگان برتر

این گروه با همکاری تعدادی از افراد تحصیل کرده در مقاطع تحصیلی مختلف، کار خود را آغاز نمود. این گروه در زمینه  های مختلفی مانند آموزش صفر تا صد پروپوزال، پایان نامه کارشناسی ارشد و مقطع دکتری، آموزش نگارش مقالات مروری و اورجینال داخلی و خارجی، مشاوره و یادگیری زبان های خارجی، مشاوره اعزام به خارج از کشور و نحوه انجام پروژه های دانشجویی فعالیت می نماید. این گروه آماده ارائه مشاوره و آموزش انجام سفارشات پروپوزال و پایان نامه دانشجویی در زمینه های فنی و مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه، دامپزشکی، پرستاری و مامایی، پزشکی و پیراپزشکی بوده و رضایت شما را صد در صد تضمین می نماید.

گروه نخبگان برتر - انجام پایان نامه - 1

این گروه به منظور رضایت کامل دانشجویان این امکان را فراهم آورده است که ۱۰۰ درصد هزینه پرداختی را در صورت عدم رضایت به مشتری بازگرداند. این گروه علاوه بر آموزش انجام پایان نامه قادر به ارائه مشاوره در زمینه انتخاب موضوعات روز و پژوهشی قابل انجام پایان نامه مرتبط با رشته دانشجویان نیز می باشد.

خدمات این گروه به شکل حضوری و یا اینترنتی با مراجعه به سایت مورد نظر و انتخاب گزینه های مرتبط با خدمات آن در دسترس دانشجویان قرار خواهد گرفت. امکان ارتباط، درخواست مشاوره، سفارش و خدمات دیگر به وسیله گروه نخبگان برتر از طریق شبکه های مجازی مختلف نیز وجود داشته و به صورت آنلاین در اختیار دانشجویان و متقاضیان قرار می گیرد. از دیگر ویژگی گروه نخبگان برتر قیمت های منطقی، منصفانه و دانشجویی به منظور خدمات مختلف پژوهشی و نگارشی می باشد.

ارائه مشاوره های آماری و آنالیز داده ها

از دغدغه های اصلی دانشجویان در انجام پایان نامه، ارائه کارهای آماری فصل چهار و نرم افزارهای مورد استفاده در آنالیز داده های پایان نامه است. امروزه تنوع نرم افزارها بسیار زیاد است و هر یک از آنها امکانات مربوط به خود را داشته و قابل استفاده برای موضوعاتی خاص می باشند. گروه نخبگان برتر با ارائه مشاوره و خدمات آماری حرفه ای، مشکل فصل چهار و آنالیز آماری داده ها را حل نموده و بهترین آنالیز آماری را در اختیار دانشجویان رشته های مختلف قرار می دهد.

 

گروه نخبگان برتر - انجام پایان نامه - آنالیز داه ها

ترجمه متون انگلیسی تخصصی در انجام پایان نامه

یکی از مراحل اصلی و مهم در نگارش پایان نامه و پروپوزال، استفاده از متون انگلیسی و ترجمه آنها است. ترجمه متون کاری بسیار تخصصی و زمان بر است که نیاز به سطح متوسط و بالایی از دانش زبان انگلیسی دارد. بکارگیری متون انگلیسی تاثیر به سزایی در انتخاب موضوع و کیفیت انجام پایان نامه شما داشته و ترجمه تخصصی و کاربردی آنها از دیگر خدمات گروه نخبگان برتر و تیم ترجمه آنها به شمار می آید.

گروه نخبگان برتر - انجام پایان نامه - انجام متون تخصصی

اشتباه رایج در انجام پایان نامه ها

کپی برداری از آثار دیگران

متاسفانه این تفکر نادرست وجود دارد که گاها بعضی افراد دارند این است که میتوان با کپی کردن فصل ها و بخشهای مختلف چندین مقاله ی انجام شده توسط دانشجویان در سالهای گذشته ، میتوانند یک مقاله جدید ارائه دهند ، درصورتی که این کار اصلا ارزش علمی ندارد.

فروش ویا خرید پایان نامه ها 

پایان‌نامه‌ها به صورت غیرقانونی در بعضی از سایت ها خریدوفروش می‌شوند. این سایت ها اقدام به فروش پایان‌نامه‌های انجام شده با عنوان، مشخصات و مبلغ معین می‌کنند. قیمت پایان‌نامه‌ها با توجه به مقطع تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد، یا دکترا) متفاوت است.

انجام پایان نامه توسط دیگر افراد غیرقانونی است، و تیم نخبگان برتر ، صرفا جهت مشاوره در این زمینه میباشد.

مقالات استخراج شده از پایان نامه

ثمره و نتیجه نهایی انجام پایان نامه، مقاله یا مقالات استخراج شده از آن است که خلاصه و کلیاتی از زحمات چند ساله شما را به قلم می کشد. امروزه مقاله نویسی و صحیح نوشتن آن و از همه مهمتر انتخاب ژورنال مناسب و مراحل ارسال و پذیرش آن یک علم و یا شاید بتوان گفت مهارت محسوب می گردد که از اصول خاص خود پیروی می نماید. مقاله پایان نامه از اصلی ترین مدارک مورد توجه به منظور امتیاز مصاحبه آزمون دکتری به حساب می آید،

از این رو نگارش آن اهمیت بسیار زیادی دارد و فرایندی زمانبر است. گروه نخبگان برتر با داشتن کادری مجرب قادر به انجام مشاوره و یا نگارش مقاله داخلی و خارجی پایان نامه شما با بهترین کیفیت در کوتاهترین زمان ممکن است و دانشجویان می توانند با اعتماد کامل نتیجه زحمات چند ساله خود را با نوشتن مقاله استخراج شده از پایان نامه توسط این گروه به ثمر بنشانند.

از دیگر مشکلات و تشویش های دوران دانشجویی، دفاع از پایان نامه و آماده سازی مراحل اجرایی آن مانند اسلایدها، انجام پروژه های نرم افزاری و نسخه کامل پایان نامه به منظور ارائه به داورهای جلسه دفاع می باشد که کمی زمان بر است و بر استرس سخنرانی و ارائه دانشجو می افزاید.

گروه نخبگان برتر با ارائه خدمات آماده سازی این مراحل آرامش و اعتماد خاطر نسبی به دانشجویان داده و این تشویش ها و دل نگرانی ها را به خاطره ای شیرین مبدل می سازد. برای مشاوره و هرگونه سؤال درباره خدمات ما از جمله ترجمه متون تخصصی ، نگارش پایان نامه و مقاله ISI می توانید از طریق تماس با ما در ارتباط باشید.

تعداد دیدگاه های درج شده (6) مورد

محمد

بی آلایشی و بخشایشگری

پاسخ
پرویز

مگه ممنوع نشد انجام پایان نامه؟

پاسخ

  بله پایان نامه تون رو باید خودتون انجام بدید و ما بصورت پشتیبان در کنار شما هستیم.

  پاسخ
  مدیریت
Mir

باسلام.
لطف میکنید هزینه انجام پروپوزال و هریک از فصول رساله دکتری مدیریت آموزشی رو به بنده اعلام کنید.
زمان انجام هر کار رو هم لطفا بفرمایید.

پاسخ

  جهت دریافت خدمات پشتیبانی و مشاوره پژوهشی برای انجام پایان نامه تون با گروه تماس بگیرید.

  پاسخ
  مدیریت